ARMBANDSUR, 18k guld, 1900-talet. Total vikt 20 gram.

522361. ARMBANDSUR, 18k guld, 1900-talet. Total vikt 20 gram.

Stämplade. Oktagonformad boett. Längd 19 cm. Urtavla, diameter 1,7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 381