Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Smycken & Ädelstenar
Diadem
HALSKEDJA, 18k guld, 1900-tal. Vikt 2 gram.
522321. HALSKEDJA, 18k guld, 1900-tal. Vikt 2 gram.
Stämplad. Längd 39 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Stämplad. Längd 39 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
344