Stadsauktion Sundsvall
Smycken & Ädelstenar
Preciosa & Övrigt
KRAGNÅLAR med KEDJA, 18k guld, 18/1900-tal. Vikt 2 gram.
522250. KRAGNÅLAR med KEDJA, 18k guld, 18/1900-tal. Vikt 2 gram.
Stämplad. Längd 4,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Stämplad. Längd 4,5 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
291