KEDJA, förgyllt silver, pansarlänk, tidigt 1900-tal. Vikt 44 gram.

522245. KEDJA, förgyllt silver, pansarlänk, tidigt 1900-tal. Vikt 44 gram.

Stämplad. Längd 148 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad. Längd 148 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 442