BROSCH, granater och mässing, 18/1900-tal.

522241. BROSCH, granater och mässing, 18/1900-tal.

Längd 4 cm, bredd 3 cm.

Bruksslitage, en granat saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 4 cm, bredd 3 cm.

Antal besök: 2 727