HALSBAND, 2 st, tenn, bl.a. Jörgen Jensen, Danmark, 1960/70-tal.

522061. HALSBAND, 2 st, tenn, bl.a. Jörgen Jensen, Danmark, 1960/70-tal.

Längd 67 - 68 cm, hängen 3-4 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 861