GOLVLAMPA, Hans Agne Jakobsson Markaryd, metall med vit plastskärm, 1970-tal.

521781. GOLVLAMPA, Hans Agne Jakobsson Markaryd, metall med vit plastskärm, 1970-tal.

Höjd 155 cm. Lampskärmens diameter 55 cm.

Slitage samt delar till lampskärmen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 721