SVEN LJUNGBERG. På Sven Ljungbergs tomt. Olja på duk, signerad och daterad 5 3 86.

521199. SVEN LJUNGBERG. På Sven Ljungbergs tomt. Olja på duk, signerad och daterad 5 3 86.

30 x 48 cm.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 48 cm.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Antal besök: 3 602