UPPSTOPPAD PIRAYA och TALGOXE, 1900-tal.

520067. UPPSTOPPAD PIRAYA och TALGOXE, 1900-tal.

Längd 18 respektive 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 18 respektive 13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 763