KARMSTOL, ett par, "Eva", Bruno Mathsson för Dux, 1900-talets andra hälft.

519900. KARMSTOL, ett par, "Eva", Bruno Mathsson för Dux, 1900-talets andra hälft.

Brännmärkt. Skiktlimmad böjträ i bok med sits i flätad sadelgjord.

Slitage. Sadelgjord med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 676