EINAR WENNBERG. Vy över Vivstavarv, Timrå, signerad, numrerad 57/700 och daterad -92.

519813. EINAR WENNBERG. Vy över Vivstavarv, Timrå, signerad, numrerad 57/700 och daterad -92.

31 x 42 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 42 cm.

Einar Wennberg (1936–2004)

Antal besök: 713