Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
IRIS PERSSON. Skogslada, olja på duk, signerad.
519481. IRIS PERSSON. Skogslada, olja på duk, signerad.
38 x 46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 46 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 236