BESTICKSERVISDELAR, 4 st, silver, bl.a. supsked, 1900-tal. Vikt 132 gram.

519127. BESTICKSERVISDELAR, 4 st, silver, bl.a. supsked, 1900-tal. Vikt 132 gram.

Gaffel, modell chippendale.11 - 21,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 296