BRÄNNVINSHUND, glas, 1900-talets första hälft.

518284. BRÄNNVINSHUND, glas, 1900-talets första hälft.

Ljusblå glasmassa med påklipp.Längd 25 cm.

Bruksslitage, kork saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, kork saknas.

Antal besök: 1 099