BORDSUR, i form av fågelbur, sent 1900-tal/samtida.

518002. BORDSUR, i form av fågelbur, sent 1900-tal/samtida.

Fåglarna rör sig under klockans gång.
Med väckarklocks-funktion.
Höjd ca 21 cm.

Slitage, fungerar vid katalogisering, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med väckarklocks-funktion.
Höjd ca 21 cm.

Antal besök: 544