SVEN LJUNGBERG. Färgträsnitt, 2 st, signerade och numrerade 8/360.

517628. SVEN LJUNGBERG. Färgträsnitt, 2 st, signerade och numrerade 8/360.

Ur mappen "Din stund på jorden".
Bladmått 46,5 x 61 cm.

Obetydligt slitage.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 46,5 x 61 cm.

Obetydligt slitage.

Sven Ljungberg (1913–2010)

Antal besök: 371