DIETER KLIESCH. firande, färgetsning, inramad, numrerad, signerad och daterad, 1900-tal.

517567. DIETER KLIESCH. firande, färgetsning, inramad, numrerad, signerad och daterad, 1900-tal.

Färgetsning, numrerad nedre vänstra 179/300, signerad nedre högra ”D.Kliesch” och daterad ”862", etsningens mått 16 x 14 cm.

mycket gott skick, inramat.

Gör en kostnadsfri värdering!

mycket gott skick, inramat.

Auktionshaus von Brühl
Adress

Seyfferstraße 103
70193 Stuttgart-West
Tyskland

Placering
Büro
Antal besök: 1 142