517567. DIETER KLIESCH. firande, färgetsning, inramad, numrerad, signerad och daterad, 1900-tal.
Färgetsning, numrerad nedre vänstra 179/300, signerad nedre högra ”D.Kliesch” och daterad ”862", etsningens mått 16 x 14 cm.
mycket gott skick, inramat.