GUNNAR WALLENTIN. Kustparti med Kullen, olja på duk, signerad -62.

517134. GUNNAR WALLENTIN. Kustparti med Kullen, olja på duk, signerad -62.

30 x 42 cm.

Gunnar Wallentin (1905–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 42 cm.

Gunnar Wallentin (1905–1997)

Antal besök: 515