Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Fordon, Båtar & Delar
Cyklar
REKLAMSKYLT, formpressad plast, "The 1949 Yellow-Black Beetle Coupé", fotografi Leif Bäckström, 1900-talets andra hälft.
516581. REKLAMSKYLT, formpressad plast, "The 1949 Yellow-Black Beetle Coupé", fotografi Leif Bäckström, 1900-talets andra hälft.
49,5 x 69,5 cm.
Bruksslitge, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
49,5 x 69,5 cm.
Bruksslitge, repor.
Stadsauktion Sundsvall
1 733