ENSTENSRING 18k guld med gammalslipad diamant W/SI1 ca 0,7 ct. Vikt 4,5 gram.

515283. ENSTENSRING 18k guld med gammalslipad diamant W/SI1 ca 0,7 ct. Vikt 4,5 gram.

Stämplad med kattfot för svensktillverkning.
Infattning i form av stiliserade blad. Strl.17 mm.

Bruksslitage, Smärre nagg på sten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 683