FRANS LARSSON. olja på papper, sign.

515118. FRANS LARSSON. olja på papper, sign.

Figurscen. 23 x 19 cm.

Buckligt papper.

Frans Larsson (1894–1957)

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurscen. 23 x 19 cm.

Buckligt papper.

Frans Larsson (1894–1957)

Antal besök: 507