OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skolflicka möter pojke, patinerad gips, Österrike. Tidigt 1900-tal.

515064. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skolflicka möter pojke, patinerad gips, Österrike. Tidigt 1900-tal.

Höjd 46 cm.

Nagg på flickans hatt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46 cm.

Nagg på flickans hatt.

Antal besök: 488