FIGURIN, keramik, P. Ipsens Enke, Danmark, 1900-talets första hälft.

515044. FIGURIN, keramik, P. Ipsens Enke, Danmark, 1900-talets första hälft.

Stämpelmärkt. Höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämpelmärkt. Höjd 11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 099