LOCKASK, björkvril och älghorn, otydlig signatur, 1900-tal.

514594. LOCKASK, björkvril och älghorn, otydlig signatur, 1900-tal.

Otydlig signatur i botten. Längd 12 cm, höjd 6,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 548