Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
HENNY MODIG FÖRARE. Olja på pannå, Författaren Johan Turii, Kiruna, daterad 1935 a tergo.
514435. HENNY MODIG FÖRARE. Olja på pannå, Författaren Johan Turii, Kiruna, daterad 1935 a tergo.
41 x 29 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
41 x 29 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
2 841