MATBORD, teak, 3 iläggsskivor, 1960/70-tal.

514387. MATBORD, teak, 3 iläggsskivor, 1960/70-tal.

Diameter 110, höjd, 3 illäggsskivor längd 110, bredd 40. Totallängd 230 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken. Repor.

Antal besök: 17 562