KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST. STOLAR, 6 st. teak, "Triva", Nordiska Kompaniet (NK), 1960/70-tal.

514041. KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST. STOLAR, 6 st. teak, "Triva", Nordiska Kompaniet (NK), 1960/70-tal.

Stolar med stoppad sits och rygg klädda i randigt möbeltyg.

Bruksslitage. Två av stolarna med kraftigare slitage på klädseln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 841