MYNT, silver, 18/1900-tal.

513750. MYNT, silver, 18/1900-tal.

5 kr 1954-1966 4 st.
2 kr 1876-1940 12 st.
1 kr 1875-1942 4 st.
50 öre 1875-1939 8 st.
50 öre 1943-1961 7 st.
25 öre 1874-1941 34 st.
25 öre 1943-1961 10 st.
10 öre 1874-1962 6 st.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 kr 1954-1966 4 st.
2 kr 1876-1940 12 st.
1 kr 1875-1942 4 st.
50 öre 1875-1939 8 st.
50 öre 1943-1961 7 st.
25 öre 1874-1941 34 st.
25 öre 1943-1961 10 st.
10 öre 1874-1962 6 st.

Slitage.

Antal besök: 526