BYRÅ, teak, 1960-tal.

BYRÅ, teak, 1960-tal.
513709. BYRÅ, teak, 1960-tal.

Fyra lådor. Längd 79,5, bred 40, höjd 83,5 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
513709. BYRÅ, teak, 1960-tal.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Nycklar saknas.

Antal besök: 421