KLÄNNING, råsiden, Solblomman, 1940-tal. Strl 38/40.

511127. KLÄNNING, råsiden, Solblomman, 1940-tal. Strl 38/40.

Mörkblått råsiden. Modell med holkärm samt dragkedja i sidan. Midjemått 39x2 cm.

Bruksslitage, nött vid halslinningen, sannolikt uttagen vid bystvecken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 477