SVEN OLOV EHRÉN. Slussen, färglitografi, signerad och numrerad 134/360.

510755. SVEN OLOV EHRÉN. Slussen, färglitografi, signerad och numrerad 134/360.

41 x 56 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 56 cm.

Antal besök: 409