Stadsauktion Sundsvall
Smycken & Ädelstenar
Armband
ARMBAND, 14k guld med BERLOCKER, 14/18k guld. 1900-talets andra hälft. Bruttovik 29 gram.
510746. ARMBAND, 14k guld med BERLOCKER, 14/18k guld. 1900-talets andra hälft. Bruttovik 29 gram.
Längd 17 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 17 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
279