ARMBANDSUR, 2 st. 18k Tissot. 1900-talets slut.

510702. ARMBANDSUR, 2 st. 18k Tissot. 1900-talets slut.

Quartz, datum, diameter 33,5 mm, vikt 31 gram. Läderarmband, längd 13 respektive 14 cm. I låda och originalkartong.

Bruksslitage. Ett ur saknar krona. Ej funktionstestade. Slitna armband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 422