KAMERA, Canon F-1, samt OBJEKTIV, 4 st och BLIXT. 1900-talets slut.

510630. KAMERA, Canon F-1, samt OBJEKTIV, 4 st och BLIXT. 1900-talets slut.

Kamera Canon F-1 med AE Motor Drive Fn.
Objektiv Canon FD 24 mm, 1:2 ,ed B+W multicoated
Objektiv Canon FD 85 mm, 1:1.8 med Skylight (1B) 52 mm.
Objektiv Canon FD 200 mm, 1:4 med Skylight (1B) 52 mm.
Objektiv Canon FD Zoom 85-300 1:4.5.
Blixt National PE-247S
Axelrem. Hårdcase väska med urskuren skumgummi.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blixt National PE-247S

Antal besök: 991