TAKPLAFOND, glas, art deco, 1920/30-tal.

509988. TAKPLAFOND, glas, art deco, 1920/30-tal.

Frostat glas med dekor av tre hjortar, diameter 50 cm.

Bruksslitage, kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, kantnagg.

Antal besök: 826