BLOMBORD, rotting och glas, 19600-tal.

509864. BLOMBORD, rotting och glas, 19600-tal.

Rotting och glas, med hylla. Längd 98, bredd 27, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 606