TERRIN med FAT, flintgods, "Wexiö" guld, Gustavsberg, omkring sekelskiftet 18/1900.

509819. TERRIN med FAT, flintgods, "Wexiö" guld, Gustavsberg, omkring sekelskiftet 18/1900.

Längd 34 cm, höjd 21 cm.

Bruksslitage, invändig krackelyr och missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 34 cm, höjd 21 cm.

Antal besök: 932