LINNESKÅP, teak och ek, Dansk design 1950/60 tal.

507862. LINNESKÅP, teak och ek, Dansk design 1950/60 tal.

Front med dörrar och lådor. Höjd 140 cm, Längd 168 cm, Djupt 44 cm.

Bruksslitage samt mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 161