KOFFERT, plåt, sk amerikakoffert, 1900-talets första hälft.

507817. KOFFERT, plåt, sk amerikakoffert, 1900-talets första hälft.

Koffert i plåt med beslag i trä och metall
Längd 85, bredd 50, höjd 50 cm.

Inredning med skador, i övrigt rost samt dåligt fungerande haspar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 462