HELMER OSSLUND. "Afton vid Indalsälven", olja på smörpapper uppfordrad på pannå, signerad.

507759. HELMER OSSLUND. "Afton vid Indalsälven", olja på smörpapper uppfordrad på pannå, signerad.

31,5 x 51 cm.

Mindre färgbortfall/stötmärke ca 5-6 mm.

Helmer Osslund (1866–1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

31,5 x 51 cm.

Helmer Osslund (1866–1938)

Antal besök: 2 828