ESAIAS THORÉN. Litografi, signerad och numrerad 82/310.

507534. ESAIAS THORÉN. Litografi, signerad och numrerad 82/310.

50 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Esaias Thorén (1901–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Esaias Thorén (1901–1981)

Antal besök: 1 978