VYKORTSSAMLING, topografi, ca 200 vykort, Sverige,1900-tal.

507099. VYKORTSSAMLING, topografi, ca 200 vykort, Sverige,1900-tal.

Vykort från 1900-talets första kvartal fram till ca 1960/70-tal. Bl.a. Helenelunds järnvägsstation.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 383