HANS HEDBERG. Stilleben, olja på duk, signerad.

507080. HANS HEDBERG. Stilleben, olja på duk, signerad.

Bildmått 80 x 59 cm.

Slitage, duk med reva (ca 10 cm) samt hål (ca 1,5 cm).

Hans Hedberg (1917–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 80 x 59 cm.

Hans Hedberg (1917–2007)

Antal besök: 863