HANS HEDBERG. "Flickan vid tjärnen", olja på pannå, signerad.

506981. HANS HEDBERG. "Flickan vid tjärnen", olja på pannå, signerad.

Bildmått 43,5 x 53 cm.

Hans Hedberg (1917–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 43,5 x 53 cm.

Hans Hedberg (1917–2007)

Antal besök: 988