TEATERDOCKA, Holland, 1900-talets andra hälft.

506932. TEATERDOCKA, Holland, 1900-talets andra hälft.

Apa i renässansklänning. Stoppad kropp. Längd 66 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 545