Soffbord med stomme i körsbär, samt bordsskiva av glas
Längd 140, bredd 80, höjd 47 cm
Annika.

Smärre slitage samt enstaka svaga repor på glas.

Annika.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Nyköping, Sverige
Nyköpings Auktionsverk
Föremålsnr
506736

Om auktionshuset

Namn
Nyköpings Auktionsverk AB
Momsnr
SE556896913201
Org.nr
556896-9132
Telefon
0709-498103
Adress

Nytorget 7
61138 Nyköping
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 437