LOTTE LASERSTEIN. Blomsterstilleben med kaprifol, olja på pannå, signerad.

506588. LOTTE LASERSTEIN. Blomsterstilleben med kaprifol, olja på pannå, signerad.

18 x 23 cm.

Mindre slitage.

Lotte Laserstein (1898–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

18 x 23 cm.

Mindre slitage.

Lotte Laserstein (1898–1993)

Antal besök: 885