ARNE JACOBSEN. "Sjuan" stol, gul, tillverkad i Danmark 1972.

506431. ARNE JACOBSEN. "Sjuan" stol, gul, tillverkad i Danmark 1972.

En gul "Sjuan" stol tillverkad av Fritz Hansen, 1972.

bruksslitage, märkningar, repor och skador på färgen på olika ställen.

Arne Jacobsen (1902–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

Arne Jacobsen (1902–1971)

Haluta
Antal besök: 5 733