TEXTIL, kretong, "Sergamo", Country Manor Collection, Warner & Sons, England. 1970-tal. 213 x 114 cm.

506270. TEXTIL, kretong, "Sergamo", Country Manor Collection, Warner & Sons, England. 1970-tal. 213 x 114 cm.

Mönster i turkost blått och gröna toner. Sydd kanallängd.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 001