SNUSDOSA och TÅRTSPADE, 2 delar silver, bl.a. Guldsmedsaktibolaget GAB, Stockholm, 1920 och 1931. Vikt 112 gram.

506125. SNUSDOSA och TÅRTSPADE, 2 delar silver, bl.a. Guldsmedsaktibolaget GAB, Stockholm, 1920 och 1931. Vikt 112 gram.

Längd 9 - 23 cm.

Bruksslitage, snusdosa med bucklor samt ägargravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 9 - 23 cm.

Antal besök: 521